Complete

iOS için Gurup Çalışmalarında Kolay Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.3 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Complete Labs, Inc
Complete; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, iş yerinizde veya okulda yapmış olduğunuz gurup çalışmalarında yada organizasyonlarda gurup arkadaşlarınız ile kolay iletişim kurmanızı sağlayan oldukça faydalı bir gu

Complete; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, iş yerinizde veya okulda yapmış olduğunuz gurup çalışmalarında yada organizasyonlarda gurup arkadaşlarınız ile kolay iletişim kurmanızı sağlayan oldukça faydalı bir gurup arkadaşları ile kolay haberleşme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulamanın temel amacı, takım çalışması yaptığınız arkadaşlarınız ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamak. Bu sayede gurup üyeleri ile çok daha verimli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Oldukça zengin bir bilgi paylaşım formatı bulunan uygulama ile metin içeren bilgilendirmelerin yanı sıra içeriklerinize imaj dosyası da ekleyebilirsiniz. Ayrıca acil olan işlerinizi belirleyerek gurup üyelerini bu işlere yönlendirebilirsiniz. Bunun yanında benzer işleri aynı klasör altında toplayarak çok daha düzenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Complete indir